פאצ'ים לכל הגילאים

פאצ'ים ברקמה ממוחשבת

מעבודת הטליה ביד לפאצ'ים ממוחשבים

computerizedembroidery6
רקמה ממוחשבת

הפאצ'ים של פעם חזרו ובגדול! הטרנד משנות ה – 60 חזר אלנו ולא רק לכיסוי חורים בבגדים, אם תבחנו את האנשים ברחוב במיוחד את החבר'ה הצעירים תוכלו לראות את הפאצ'ים תלויים על הבגדים ולא רק. היום חלק מהאופנה היא הפאצ'ים שנמצאים כמעט על כל פריט לבוש החל ג'ינסים, חולצות, מעילים, נעליים, כובעים, תיקים וגם כיסוי לטלפון הנייד.

מהם פאצ'ים

פאצ'ים הם טלאי אשר שימש בעבר לכיסוי חורים שנוצרו בבגד עקב בלאי או קריעת הבד בדרכים שונות, אז במקום לזרוק את הבגד היו תופרים את הטלאי על החור. עם הזמן הטלאי קיבל צבעים ודוגמאות שונות.

בימינו ניתן לראות מגוון ענק של פאצ'ים בגדלים שונים, צורות שונות וצבעוני.

היכן ניתן לרכוש פאצ'ים

מכיוון שהפצ'ים הם הטרנד חם ניתן לרכוש אותם בכל חנות אקססוריז, חנויות בגדים, דוכנים בקניונים ואפילו בחנויות נוחות. כמובן שבכל האתרי קניות מחו"ל תמצאו דגמים שלא קיימים בארץ (אם תוכלו להמתין בסבלנות חודש ימים). המחירים של הפאצ'ים המעוצבים משתנים מחנות לחנות אבל רובם מוכרים במחירים סבירים כמובן בהתאם לגודלם.

אם בעבר היינו צריכים לתפור או לגהץ את הפא'ץ לבגד היום תוכלו למצוא פאצ'ים עם סיכות או מגנט שיהיה קל להוריד או להעביר לבגד אחר. כך תוכלו לעצב לבד את החולצה החלקה שלכם, את הג'ינס, מעיל או הנעליים. שמעתי על מישהי יצירתית מאוד שעשתה כיסוי פאצ'ים לכיסאות הרכב ולהגה.

ולאספנים שבנינו בזכות הטכנולוגיה המתקדמת אתם יכולים להוסיף את הפא'ץ החסר לאוסף בדרך קלה ופשוטה, כי בימינו אין פא'ץ שלא ניתן לשכפל וברמת דיוק גבוה מאוד כך שיראה בדיוק כמו המקור.

האם אפשר לתת פאצ'ים כמתנה

התשובה היא כן, את הפאץ' מכינים ברקמה ממוחשבת כיום, וישנם פאצ'ים כל כך חמודים ויפים כמו: סוס פוני, חד קרן, גלידות, קשת בענן כל אלו מתנות מדליקות לבנות בגיל 4-7, הן יכולות לשים אותם על תיק הגן או על פריט הלבוש.
פאצי'ם מדליקים לגיל 12 ומעלה הם לדוגמא: ליפסטיק, אננס,כתר ועוד. לבנים בגיל 4-9 פאצ'ים של סמלים כמו: באטמן, סופרמן, בובספוג, חללית. ולבנים בגיל 12 ומעלה פאצ'ים של גולגלות, יחידות צה"ל, כדורגל ועוד.

כמו שקראתם יש פא'ץ אופנתי לכל אחד ואחת מאיתנו המתאים לכל סוגי פרטי הלבוש והאקססוריז.

מודעות פרסומת